Zájezdy pro kolektivy a školy

Nabízíme organizaci jazykově vzdělávacích  pobytů pro žáky a studenty ve Velké Británii v rámci výzvy čís.56 OP VK.

Aktuální místa pobytů : Londýn, Devon a Cornwall (ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí)

Pro bližší informace o programech a volných termínech nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

 

Zájezdy pro kolektivy a školy

Zájezdy pro školy a kolektivy
Vážení přátelé,
již více než 15 let pořádáme poznávací zájezdy po Evropě, a tak Vám můžeme nyní předložit několik variabilních osvědčených příkladů zájezdů, které by měly být pro Vás návodem a inspirací k realizaci Vámi zamýšleného zájezdu. S rozhodnutím, které se bude opírat o Vaše přání a Vaše požadavky, Vám rádi pomůžeme (rozdílný počet dnů, pozměněný program, jiná destinace, jiná úroveň ubytování apod.). Během zájezdu se Vám věnují průvodci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a jsou jazykově i odborně vybaveni.
Věříme, že se Vám naše nabídka zalíbí.Všechny naše zájezdy jezdíme se zahraničními luxusními autobusy, vybavenými klimatizací, minibarem, TV a v některých i WC.


Při počtu 40 platících do 18-ti let + 3 učitelé zdarma   40 + 3
Při počtu 60 platících do 18-ti let + 5 učitelů zdarma   60 + 5


Londýn, Windsor, Greenwich

l. den – odjezd v dopol. hodinách, přejezd SRN, Francie.
2. den – přejezd trajektem do Anglie, Londýn – celodenní prohlídka s průvodcem: Whitehall, Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, St. James´s park, Piccadilly, China Town a čtvrť SOHO, ubyt..
3. den – královský hrad Windsor se zámkem. odpoledne návštěva muzeí v centru Londýna nebo projížďka na London Eye, návrat na ubyt..
4. den – prohlídka Londýna – katedrála St. Paul, Tower, Tower Bridge, čtvrť Southwark, vláčkem k nultému poledníku do přístavu Greenwich. Večer odjezd z Londýna, noční trajekt do Francie. Přes Belgii a Německo zpět do ČR.
5. den – návrat v odpoledních hodinách.

V ceně: doprava bus LUX, 2x ubyt. v soukromí ve 2 - 4-lůžk. pokojích s plnou penzí (oběd formou studeného balíčku), trajekt, pojištění CK proti úpadku, průvodce. 

Paříž, Versailles

1. den - odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách, přejezd přes ČR a SRN.
2. den - Paříž – procházka s průvodcem od Panthéonu k Lucemburským zahradám, Latinská čtvrť, Cité – katedrála Notre Dame, Conciergerie, Justiční palác, pravý břeh Seiny - Hotel de Ville, Břicho Paříže, Centre G. Pompidou, vyhlídková plavba po Seině. Ubytování.
3. den - výlet do Versailles – prohlídka zámku francouzských králů, procházka zahradami k Velkému a Malému Trianonu, k vesničce Hameau Marie Antoinetty, Eifellova věž a okolí, večerní Montmartre – bazilika Sacré Coeur a přilehlá zákoutí pařížské bohémy. Nocleh.
4. den - La Défense - prohlídka sídl. 21.stol. (Velká Archa, Palác CNIT…), procházka po Champs Elysées na nám. Svornosti, Place Vendome, Tuilerijské zahrady, Louvre – návštěva palácového komplexu s obrazárnou, osobní volno s možností návštěvy dalších památek či muzeí, večer přejezd přes Francii a SRN.
5. den - návrat domů v pol. hod.

V ceně: doprava bus LUX, 2x ubyt.v hotelu F1 v 3-lůžk.pokojích, pojištění CK proti úpadku, průvodce. Fakultativní služby: příplatek za 2 snídaně 320,--Kč/os.  

Legoland v Německu

1. den - odjezd ve več. hodinách (cca 21,00 hod.), přejezd ČR, SRN.
2. den - krátká návštěva Ulmu, přejezd do Legolandu – celodenní pobyt v zábavním parku, po 18,00 hod. přejezd do ČR.
3. den - návrat v časných ranních hodinách.

V ceně: doprava bus LUX, pojištění CK proti úpadku, průvodce.
Fakultativní služby: vstupenka (z roku 2008) pro děti 260,--Kč, pro dospělé 600,--Kč.

Neapolský záliv, Řím

Úchvatné dějiny, okouzlující krajina – stále nejfotogeničtější zájezd
l. den – odjezd ráno, přejezd Rakouska.
2. den – Řím – procházka přes Vatikán, Andělský hrad, nám. Navona, Panthéon, fontána di Trevi, Památník Vikt.Emanuela, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, přejezd na ubytování, večeře, nocleh.
3. den – snídaně, Pompeje – prohlídka archeolog. areálu, Vesuv – výstup ve kráteru, večerní Neapol – čtvrť Santa Lucia, Bazilika, Královský palác, Castel Nuovo…večeře, nocleh.
4. den – snídaně, výlet lodí na ostrov Capri, prohlídka městeček Capri a Anacapri, možnost vyhlídkové plavby kolem ostrova, návštěvy Tiberiovy vily, Vily Axela Muntha, August. zahrad, večer návrat na pevninu a noční přejezd přes Itálii, Rakousko do ČR.
6. den – návrat ve večerních hodinách.

V ceně: doprava bus Lux, 3x ubyt. v hotelech s polopenzí, průvodce. Dopor.vstupné 50,-EUR

Francouzská riviéra a Provence

1. den – odjezd v ranních hodinách z ČR, průjezd SRN, Rakouskem do Itálie, noční přejezd.
2. den – Nice – Francouzská riviéra nás přijme svou náručí v Zátoce andělů, v Nice si prohlédneme Anglickou promenádu, vydáme se na vrch Chateaux kolem katedrály a přes Staré město s rybím trhem  se budeme vracet k moři – v osobním volnu lze navštívit Chagallovo muzeum Biblických zvěstí i muzeum Matissovo, poznávat Nice procházkou příjemnými uličkami s kavárničkami či se koupat a povalovat na krásných oblázkových plážích, vpodvečer odjezd na ubytování.
3. den – výlet do Provence – ke kaňonu vytvořeného řekou Verdon, panoramatickou cestou podél kaňonu k jezeru St. Croix (možnost koupání) a do městečka Moustiers, proslaveného fajánsovou keramikou. Návrat na ubytování půvabnou krajinou přes malá městečka Provence.
4. den – přejezd pohoří Estérel s fotogenickými zastávkami, návštěva S. Tropez – procházka centrem městečka do přístavu známého z filmů o slavném četníkovi, četnická stanice. Odtud do městečka Port Grimaud – moderního města na lagunách, a poté do Cannes – kolem přístavu k Festivalovému paláci a třída Croissette nás uvede do světa bohatých a z něho zajdeme do malebných uliček starého města obyčejných obyvatel. Návštěva výrobny parfémů. Nocleh.
5. den – celý den strávíme v trpasličím knížectví Monaco, kde nás očekává Oceánografické muzeum, katedrála s hrobkami monackých knížat, Knížecí palác, půvabný přístav, trať Formule 1 i slavné Casino v Monte Carlu. Koupáním se rozloučíme s francouzskou riviérou a zamíříme přes Itálii domů.
6. den – návrat v podvečerních hodinách do ČR.

 

V ceně: doprava lux bus, 3x ubytování v hotelu F1, průvodce.

Severní Itálie

1. den – odjezd ve večerních hodinách přes Rakousko, noční přejezd.
2.den – krátká zastávka v Brixenu, přejezd přes Dolomity – Cortina d Ampezzo –krátké zastavení…, půvabné vyhlídky, údolím ř. Piavy, přejezd do Caorle, večerní procházka historickou částí města, večeře, ubytování.
3.den – po snídani odplujeme do sladkých Benátek, po prohlídce známých pamětihodností (nám a baz. San Marko, Palazzo Ducale, Ponte Rialto…) osobní volno, možnost návštěvy muzeí a galerií, večeře.
4.den – po snídani přejezd do Verony –prohlídka města slavných milenců Romea a Julie, římský amfiteátr, veronská náměstí a tržnice, Juliin balkon, katedrála, římský most…, osobní volno, přejezd do ČR.
5.den – návrat v časných ranních hodinách.
V ceně: doprava bus lux, 2x ubyt. v penzionu s polopenzí, průvodce
Doporučené vstupné: 30,--EUR

 

Jednodenní zájezdy

 

Praha –aquapark Čestlice

Dopoledne – prohlídka Národního muzea.
Odpoledne – 4 hodinový pobyt v aquaparku  v Čestlicích – největší aquapark v ČR.

V ceně: doprava, 2x vstupné, průvodce.
První pondělí v měsíci – sleva 40,- Kč.

Krakow - Wieliczka

O půlnoci odjezd do Wieliczky – nejstarší solné doly v Evropě. Na trase budete obdivovat vytesané sochy z kamenné soli, solná jezírka a historické důlní nástroje.
Odpoledne -  Krakow– prohlídka královského města, zámek Wawel, chrám P. Marie, tržnice Sukiennice, Rynek Glowny  aj. Návrat domů
kolem půlnoci.

V ceně: doprava, 2x vstupné, průvodce.

Vídeň, Schönbrunn

Odjezd ve 3,00 hod, dopoledne prohlídka zámku Schönbrunn s přilehlými zahradami, odpoledne procházka s průvodcem po významných památkách Vídně, osobní volno k návštěvě muzeí, galerií, příležitostných výstav..

V ceně: doprava, průvodce.

Drážďany

Odjezd ve 4,00 hod., prohlídka Drážďan -  procházka kolem skvostů baroka Zwinger, Semperova opera, Residenzschloss, procházka po Brühlsche Terrasse, osobní volno k návštěvě galerií, muzeí, příležitostných výstav.

V ceně: doprava, průvodce.

Berlín

Odjezd po půlnoci – Berlín - procházka historickou i moderní částí města s průvodcem, Alexander Platz s tel.věží, po třídě Unter den Linden k Braniborské bráně, kopule Reichstagu, Potsdamer i Leipziger Platz – místa s nejmodernější arcitekturou v Evropě, třída Kudamm,… možnost návštěvy muzeí, galerií..,  návrat kolem půlnoci.
Namísto návštěvy Berlína lze zařadit návštěvu Tropical Islandu –návštěva oblíbeného megaaquaparku, který Vás provede po krásných písečných plážích Karibiku, Bali, deštným pralesem….. Zatímco venku bude řádit plískanice, vy se budete řáchat v teplé vodě, sjíždět nejdelší tobogán v Německu. Určitě si za celý den nestihnete vše prohlédnout – vstupné cca 20 EUR – dle věku a počtu osob.

V ceně: doprava, průvodce.

Vážení klienti, dne 21.9.2018 bude z technických důvodů zavřeno. V pondělí 24.9.2018 se na vás opět těšíme.